zim zum napisał(a):

Wielka mi kara. Gość przytula pewnie z 20 tys zł i się bawi. Myślę, że znalazłoby się multum chętnych na taki układ
|
Ale potrenuje tak dwa lata i jaki klub go weźmie? Przecież ten czas jest całkowicie stracony. Zero pracy nad założeniami technicznymi, zero nad techniką, zero pracy nad strzałami, podaniami. Zawsze jak ich widzę, to albo biegają albo grają tak jak na wuefie w kilka osób na małe bramki. Kiedyś rozmawiałem z jednym z nich i koleś sam twierdził, że chce jak najszybciej wyrwać się, bo im dłużej nie będzie grał, to nie weźmie go żaden klub powyżej 3 czy 4 ligi.