Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6994
Stary 26.11.2010, 13:13
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Z tym klubem Kokosa Wojciechowski nie przesadza. W Polonii oprócz Kokosińskiego jest kilku zawodników zawodników, którzy trenują razem z nim. W przeszłości czynili to też Chałbiński i Nikolić, ale oni już rozwiązali umowy. Jak to wygląda? Odbywają treningi dwa razy dziennie - ósma rano plus 13 albo później. Albo biegają w parku obok stadionu, albo w 5-6 osób kopią piłkę na sztuczej murawie. Codziennie ktoś z klubu sprawdza czy każdy z zawodników jest obecny, bo nieobecność może spowodować rozwiązanie kontraktu z winy zawodnika. W poprzednim sezonie Kokos rozegrał sparing w Młodej Ekstraklasie, to skończyło się op...lem dla trenera ME, bo ta grupa ma zakaz gry w jakichkolwiek meczach.

W tym klubie był również Jacek Pawłowski, który jakiś czas temu przebywał u Was na testach
Wielka mi kara. Gość przytula pewnie z 20 tys zł i się bawi. Myślę, że znalazłoby się multum chętnych na taki układ
Odpowiedz cytując