Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6983
Stary 25.11.2010, 20:55
swój chłop napisał(a):Wyświetl post
Flamengisto, nie Polonijno tylko Groclinowo....
Wszystko jedno. Większość postów dzisiejszego dnia to była dziecinna napinka typu: "my mamy więcej kibiców" "ale my w A-klasie mieliśmy lepsze wyjazdy niż wy". Przedszkole...

Kolego z Konwiktorskiej - załóżcie sobie temat o historii polskiej piłki, to możecie tam z kolegami z Warszawy wyciągnąć instrumenty ze spodni i sprawdzać, kto ma dłuższy. Tu jest temat o ekstraklasie, a nie historyczny. Ta dyskusja była wałkowana 156 razy i do niczego nie prowadzi.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 25.11.2010 o godz. 20:57.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując