swój chłop napisał(a):

Flamengisto, nie Polonijno tylko Groclinowo....
|
Wszystko jedno. Większość postów dzisiejszego dnia to była dziecinna napinka typu: "my mamy więcej kibiców" "ale my w A-klasie mieliśmy lepsze wyjazdy niż wy". Przedszkole...
Kolego z Konwiktorskiej - załóżcie sobie temat o historii polskiej piłki, to możecie tam z kolegami z Warszawy wyciągnąć instrumenty ze spodni i sprawdzać, kto ma dłuższy. Tu jest temat o ekstraklasie, a nie historyczny. Ta dyskusja była wałkowana 156 razy i do niczego nie prowadzi.