wislacki napisał(a):

Konkretnie to chodzi mi o PhysX,
niektóre gry wymagają tego ustrojstwa...
|
nie jest to możliwe, PhysX jest tak jakby wgrane w rdzeń karty graficznej, czyli nie zmienisz tego sterownikami. to tak jakbyś chciał zainstalować DX11 na karcie, która obsługuje max DX10, nie jest to wykonalne, bo tak jak mówiłem - wszystko tkwi w rdzeniu i architekturze karty graficznej.