Wyświetl pojedynczy post
Kisis
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19435
Stary 25.11.2010, 20:26
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Konkretnie to chodzi mi o PhysX,
niektóre gry wymagają tego ustrojstwa...
nie jest to możliwe, PhysX jest tak jakby wgrane w rdzeń karty graficznej, czyli nie zmienisz tego sterownikami. to tak jakbyś chciał zainstalować DX11 na karcie, która obsługuje max DX10, nie jest to wykonalne, bo tak jak mówiłem - wszystko tkwi w rdzeniu i architekturze karty graficznej.
Odpowiedz cytując