Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4815
Stary 24.11.2010, 21:56
As napisał(a):Wyświetl post
Jasne, ze probuje mnie oszukac, na kazdej pozycji mam lepszego grajka, gram u siebie i mam przewage w posiadaniu pilki.
Przykladowa sytuacja: Rzut rozny pod moja bramka, jeden z obroncow wyjasnia sytuacje wybijajac pilke na prawe skrzydlo pod linie srodkowa. Do pilki pedzi Malecki i jest juzod niej od dwa kroki kiedy nagle sie zatrzymuje i zaczyna odbiegac od pilki. Do pilki podbiega wtedy obronca gosic, ktory mial do niej kilkanascie metrowi i centruje w pole karne. Trace gola.
Moglem wyjsc z kontra 2na1 ale ze wzgledu na oszustwo komputera trace gola.
Napisz do Si, że cie oszukują Nie nadajesz się na managera i tyle Ustawiasz polecenia dla drużyny? Przepracowałeś dobrze okres przygotowawczy? Tak czy inaczej, przegrywając z silną drużyną Lech,Legia potrafię zdobyć mistrza odrabiając to z innymi


P.s Weź sobie pograj Barcą albo Realem będziesz kosił wszystkich
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując