As napisał(a):

Jasne, ze probuje mnie oszukac, na kazdej pozycji mam lepszego grajka, gram u siebie i mam przewage w posiadaniu pilki.
Przykladowa sytuacja: Rzut rozny pod moja bramka, jeden z obroncow wyjasnia sytuacje wybijajac pilke na prawe skrzydlo pod linie srodkowa. Do pilki pedzi Malecki i jest juzod niej od dwa kroki kiedy nagle sie zatrzymuje i zaczyna odbiegac od pilki. Do pilki podbiega wtedy obronca gosic, ktory mial do niej kilkanascie metrowi i centruje w pole karne. Trace gola.
Moglem wyjsc z kontra 2na1 ale ze wzgledu na oszustwo komputera trace gola.
|


Napisz do Si, że cie oszukują


Nie nadajesz się na managera i tyle

Ustawiasz polecenia dla drużyny? Przepracowałeś dobrze okres przygotowawczy? Tak czy inaczej, przegrywając z silną drużyną Lech,Legia potrafię zdobyć mistrza odrabiając to z innymi
P.s Weź sobie pograj Barcą albo Realem będziesz kosił wszystkich
