Ale Ty bzdury wypisujesz

A wiesz, że w 4 lidze na Lechie chodziło więcej ludzi niż na Polonie w ekstraklasie? I to właśnie się Tobie w dupce pali. No ale co to za dyskusja z fanem Groclinotworu który wytyka frekwencje w ligach okregowych

. Nie odpisuj już bo sie kompromitujesz tylko
