Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6922
Stary 24.11.2010, 21:25
Ale Ty bzdury wypisujesz A wiesz, że w 4 lidze na Lechie chodziło więcej ludzi niż na Polonie w ekstraklasie? I to właśnie się Tobie w dupce pali. No ale co to za dyskusja z fanem Groclinotworu który wytyka frekwencje w ligach okregowych . Nie odpisuj już bo sie kompromitujesz tylko
Ostatnio edytowane przez JoeyLG : 24.11.2010 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując