Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4799
Stary 24.11.2010, 18:12
Nie iwme jak Wy to robicie ze juz konczycie drugi sezon - ja wczoraj gralem chyba z 2,5 h i zagralem tylko jeden mecz (0:0 z polonia w na wyjezdzie) - gram 4 dni i rozegralem dopiero 7 kolejek ligowych.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując