Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6882
Stary 24.11.2010, 12:38
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Gleby wam popsują, poza tym ryzyko że przeniknie to paskudztwo do wód gruntowych.

Ja pamiętam, że mieli robić w starych kopalniach soli składy na materiały radioaktywne, może tam by upchnąć?

A tak swoją drogą, powiedzcie mi: jaka jest granica, przy której kibic takiej drużyny stwierdzi, że jednak no tak dalej nie można... Wpadki korupcyjne, przeskakiwanie na cudze licencje, takie tam - wiadomo, zdarza się, niektórzy kibice to łykają, często większość z danego klubu. No ale gdzie jest moment, w którym miarka się przebiera?
Wypalanie ogniem?
A co do drugiej części - to pewnie dość indywidualne. ponad 300 zatrzymanych we Wrocku = właściwie wszyscy byliśmy robieni w ch... i to setki razy...tj. powód żeby już to olać x razy...
Odpowiedz cytując