Sartre napisał(a):

Gleby wam popsują, poza tym ryzyko że przeniknie to paskudztwo do wód gruntowych.
Ja pamiętam, że mieli robić w starych kopalniach soli składy na materiały radioaktywne, może tam by upchnąć?
A tak swoją drogą, powiedzcie mi: jaka jest granica, przy której kibic takiej drużyny stwierdzi, że jednak no tak dalej nie można... Wpadki korupcyjne, przeskakiwanie na cudze licencje, takie tam - wiadomo, zdarza się, niektórzy kibice to łykają, często większość z danego klubu. No ale gdzie jest moment, w którym miarka się przebiera?
|
Wypalanie ogniem?

A co do drugiej części - to pewnie dość indywidualne. ponad 300 zatrzymanych we Wrocku = właściwie wszyscy byliśmy robieni w ch... i to setki razy...tj. powód żeby już to olać x razy...