Matejas_ napisał(a):

|
Na przystanku autobusowym już dawno był zakaz... wyraźnie mówi o tym ustawa o wychowaniu w trzeźwości
|
Ale co maja papierosy do trzezwosci bo nie lapie?Jaki byl zakaz? ludzie palili przy policji czy strazy miejskiej a Ci nie mogli nic zrobic. Wiec po to chyba wprowadzono ta ustawe i pewnie tylko zapomnieli wpisac stadionu do listy co pewnie zrobia szybko.
Nic mnie tak podczas meczu na E nie wk...o jak dym z papierochow tym bardziej ze jestem bylym palaczem, a tu mi perfidnie trzech z rzedu ponizej robilo zalone dymna.