Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16485
Stary 22.11.2010, 23:13
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Na przystanku autobusowym już dawno był zakaz... wyraźnie mówi o tym ustawa o wychowaniu w trzeźwości
Ale co maja papierosy do trzezwosci bo nie lapie?Jaki byl zakaz? ludzie palili przy policji czy strazy miejskiej a Ci nie mogli nic zrobic. Wiec po to chyba wprowadzono ta ustawe i pewnie tylko zapomnieli wpisac stadionu do listy co pewnie zrobia szybko.

Nic mnie tak podczas meczu na E nie wk...o jak dym z papierochow tym bardziej ze jestem bylym palaczem, a tu mi perfidnie trzech z rzedu ponizej robilo zalone dymna.
,
Odpowiedz cytując