Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#413
Stary 21.11.2010, 23:43
Mecz cieniutki ,jakbym siedzial i ogladal go w tv to bym usnał,ale naszczecie bycie na R22 i doping zapewnily mi dobra zabawe cale 90 minut

oborna coraz lepiej,Chavez widac ze robi postepy i sie aklimatyzuje,Cikos i Bunoza tez jakby zrobili krok do przodu w stosunku np do ich gry w sierpniu.


Reszta formacjii zagala cienutko ,ale szuka bylo wygrac ,choc gdyby nie obronca Zaglebia ktory ta pilke pownien wybic a w nia nie trafia i mamy 3pkt
wice lidera naprawde sie nie spodziewalem,za duzo jak na jakosc gry ale i ta musi przyjsc po zimie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując