Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6800
Stary 21.11.2010, 23:18
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Odstawiając na chwilę na bok rzeczywistość i koncentrując się na samym przepisie, ktoś u nas na forum wyłapał, że tak na dobrą sprawę to karny jest "wytłumaczalny". Radović wbiega na pole karne, ciągnie za sobą Brumę po ziemi, jest faul - ale Witkowski łapie piłkę, więc przywilej, gramy dalej - i wtedy Bruma fauluje. Zupełnie teoretycznie - można karnego uznać za "słusznie" podyktowanego. Oczywiście abstrahując od ducha gry i takich tam detali.
Leze

Teraz to juz wiem jak Komisja Legii zabiera sie do oceniania sytuacji
Odpowiedz cytując