63.5 Kg napisał(a):

|
..MariuszSrutwa po wyskoku Chaveza"Uwazam ze mogl wyladowac z ta noga inaczej a nie tak, to aczej niejest naturalne"....-kur... zenada
|
a nic o tym że zawodnik Zagłębia wpadał na Chaveza a nie na odwrót,
k... odskoczyć powinien robiąc salto w tył, lądując telemarkiem
albo sytuacja w której piłka odbiła się od sędziego i zamiast akcji Wisły zrobiła się akcja Zagłębia i wywalczony z tego korner
nic o tym że gra powinna zostać przerwana...