Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.11.2010, 21:41
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
..MariuszSrutwa po wyskoku Chaveza"Uwazam ze mogl wyladowac z ta noga inaczej a nie tak, to aczej niejest naturalne"....-kur... zenada
a nic o tym że zawodnik Zagłębia wpadał na Chaveza a nie na odwrót,
k... odskoczyć powinien robiąc salto w tył, lądując telemarkiem

albo sytuacja w której piłka odbiła się od sędziego i zamiast akcji Wisły zrobiła się akcja Zagłębia i wywalczony z tego korner

nic o tym że gra powinna zostać przerwana...
Odpowiedz cytując