|
Trudno się gra z zespołem który praktycznie cały mecz muruję bramkę z Legią było o tyle łatwo, że nastawili się na nas ofensywnie i kontry wyprowadzane przez nas dały nam zwycięstwo. Dlatego mecz z Polonią może być łatwiejszy od tego z Zagłębiem oni za pewne nastawią się na to spotkanie ofensywnie.
Minus to gra środka pola. Brakuje nam rozgrywającego dobrej klasy no i trzeba wzmocnić skrzydło, bo Małecki gra żenująco słabo.
Pawełek - 7 , nie miał za dużo do roboty, ale co miał wybronić to wybronił.
Cikos - 6 , Przyzwoity mecz w jego wykonaniu kilka odbiorów w defensywie no i kilka akcji w ofensywie
Bunoza - 7, Niezły mecz, ale bez rewelacji
Chavez - 8 , Wkur*ia mnie większość oddawanych piłek do tyłu do Pawełka czy Bunozy, ale ogólnie w defensywie zagrał świetnie znowu miał dużo świetnych wślizgów, odbiorów. Najlepszy moim zdaniem na boisku
Paljić - 5, byłoby 4 no ale coś tam dał w ofensywie w defensywie przeciętnie.
Małecki - 1, katastrofa. Mnóstwo zagrań na pałę. Nic nie wniósł do gry. Najgorszy piłkarz meczu.
Sobolewski - 7, bardzo dobrze popracował w defensywie.
Garguła 2, żenujący w jego wykonaniu mecz zupełnie nie miał pomysłu na konstruowanie akcji.
Jirsak 2, nic nie pokazał w tym spotkaniu.
Kirm - 8, z Legią i Lechią zagrał trochę lepiej tutaj miał kilka nieudanych dryblingów, dośrodkowań no ale strzelił bezcennego gola za co 8
Paweł Brożek - 2, słaby mecz w jego wykonaniu to głównie brak otrzymywania dobrych piłek od środkowych, ich słabej formy jednak w tym meczu zupełnie bezbarwny
Żurawski - 7, dużo lepszy od Brożka trener mógłby mu dać szansę w meczu z Polonią.
Wilk - 8 kilka udanych odbiorów pod koniec meczu za co wysoka ocenia.
Boukhari bez oceny
|