oj dzieje się na futsalu, dzieje, choć ten mecz był wyjątkowo spokojny jak na naszych
tu jest relacja:
http://kiks.tv/2010/11/biala-gwiazda...za-od-gwiazdy/
i wypowiedzi trenerów:
http://kiks.tv/2010/11/korczynski-po...uzo-dojrzalsi/
a za tydzień Tychy, wszyscy na halę!
