Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 20.11.2010, 09:50
Imho to jest jakis smierdzacy kit. Artykul wyssany z dupy dziennikarza.

Tekst o tym 4:0 jest skopiowany z komentarza C+ do zeszlotygodniowego meczu Wisła - Legia. Potem na naszym forum ktos to dementowal jako plotke. W wewnetrznej gierce w tygodniu przed meczem bylo 2:1 dla drugiego skladu.

Przeglad Sportowy znany jest z tego, ze zmysla.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując