|
Imho to jest jakis smierdzacy kit. Artykul wyssany z dupy dziennikarza.
Tekst o tym 4:0 jest skopiowany z komentarza C+ do zeszlotygodniowego meczu Wisła - Legia. Potem na naszym forum ktos to dementowal jako plotke. W wewnetrznej gierce w tygodniu przed meczem bylo 2:1 dla drugiego skladu.
Przeglad Sportowy znany jest z tego, ze zmysla.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|