Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6377
Stary 17.11.2010, 11:56
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Co do Arboledy, to też szanse są nikłe, ale podoba mi się to:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,86...rboledzie.html

A to ciekawe... Żeby się kiedyś nie zdziwili, jak my kiedyś z Dolhą. Widocznie Pan Pogorzelczyk ma kiepską wyobraźnię. A już na pewno jest zbyt naiwny jak na dyrektora sportowego.
Może ma strategię - albo podpisze z nami albo sprzedamy go za każdą cenę do Turcji/Rosji w zimie?
200tys euro może nawet więcej pewnie ktoś rzuci...
Odpowiedz cytując