flamengista napisał(a):

Co do Arboledy, to też szanse są nikłe, ale podoba mi się to:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,86...rboledzie.html
A to ciekawe... Żeby się kiedyś nie zdziwili, jak my kiedyś z Dolhą. Widocznie Pan Pogorzelczyk ma kiepską wyobraźnię. A już na pewno jest zbyt naiwny jak na dyrektora sportowego.
|
Może ma strategię - albo podpisze z nami albo sprzedamy go za każdą cenę do Turcji/Rosji w zimie?
200tys euro może nawet więcej pewnie ktoś rzuci...