Legia po prostu zaczęła imitować naszą strategię PR. Zapowiada wielkie transfery, których oczywiście nie będzie.
Kupno Mierzejewskiego, Bandrowskiego i Małeckiego? Proszę bardzo, nie ma zawodników na sprzedaż. Ale w ich wypadku oznaczałoby to konieczność wyłożenia ok. 10 mln €.
Niemniej efekt już osiągnęli. O Legii jest głośno w mediach i o to chodziło.
Co do Arboledy, to też szanse są nikłe, ale podoba mi się to:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,86...rboledzie.html
Cytat:
|
Nie ma opcji, by którykolwiek z naszych piłkarzy kiedykolwiek przeniósł się do Legii - zareagował na wiadomości o podchodach Legii dyrektor sportowy klubu z Wielkopolski Marek Pogorzelczyk.
|
A to ciekawe... Żeby się kiedyś nie zdziwili, jak my kiedyś z Dolhą. Widocznie Pan Pogorzelczyk ma kiepską wyobraźnię. A już na pewno jest zbyt naiwny jak na dyrektora sportowego.