Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19254
Stary 16.11.2010, 16:42
Ma ktoś z was konto mbanku? Jak tak to ile czekaliście na nową kartę przed końcem ważności?Moja kończy się w Styczniu nowego roku.Jest szansa,że dostanę ją w Grudniu?Owszem mógłbym zadzwonić i prosić na nowo,ale w lecie straciłem hasło zmieniłem id. i nie chcę teraz dzwonić psuć sobie nerwów


z góry thx
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując