Ma ktoś z was konto mbanku? Jak tak to ile czekaliście na nową kartę przed końcem ważności?Moja kończy się w Styczniu nowego roku.Jest szansa,że dostanę ją w Grudniu?Owszem mógłbym zadzwonić i prosić na nowo,ale w lecie straciłem hasło zmieniłem id. i nie chcę teraz dzwonić psuć sobie nerwów
z góry thx