emj10 napisał(a):

|
A ile pełnych spotkań Legii oglądałeś w tym sezonie? Obecnie najrówniej grający zawodnik Legii w tej rundzie.
|
To, że gra równo nic nie znaczy

U nas Łobo tez gra równo i co z tego ?

Widzieałem wiekszosc meczów Legii, chlopak gra przecietnie nic wiecej.