Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6309
Stary 15.11.2010, 16:18
emj10 napisał(a):Wyświetl post
A ile pełnych spotkań Legii oglądałeś w tym sezonie? Obecnie najrówniej grający zawodnik Legii w tej rundzie.
To, że gra równo nic nie znaczy
U nas Łobo tez gra równo i co z tego ?
Widzieałem wiekszosc meczów Legii, chlopak gra przecietnie nic wiecej.
Odpowiedz cytując