Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6308
Stary 15.11.2010, 16:13
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Chłopak jest mocno średni, przy naszym Wilku wypada słabiuteńko, fajnie że gra, szkoda że nie dostaje kartek bo na wślizgach i do tego głupich jeździ non stop.
A ile pełnych spotkań Legii oglądałeś w tym sezonie? Obecnie najrówniej grający zawodnik Legii w tej rundzie.
Odpowiedz cytując