MatMario napisał(a):

|
Chłopak jest mocno średni, przy naszym Wilku wypada słabiuteńko, fajnie że gra, szkoda że nie dostaje kartek bo na wślizgach i do tego głupich jeździ non stop.
|
A ile pełnych spotkań Legii oglądałeś w tym sezonie? Obecnie najrówniej grający zawodnik Legii w tej rundzie.