Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6277
Stary 14.11.2010, 23:01
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Może w umowie mają, że skrót może trwać minutę? Dostają 3-4 minutowy filmik z C+ i muszą ciąć.
Ten program jest traktowany jako zło konieczne więc obstawiam że tną na chama by się zmieścić z czasem,choć być może muszą np zmieścić się w minucie, tyle że np ekstraklasa.tv daje pełne skróty więc raczej i publiczna może to robić.
Teraz to i tak jest w sumie wypas.Kiedyś jak się c+ nie miało to była lipa, teraz wszystko można sobie na necie oglądnąć

ps i zdanie do tych wiecznie narzekających.
Na prawdę nie nudzi Was notoryczne utyskiwanie na wszystko?.Jak tak czytam niektórych to prawie jestem w stanie uwierzyć że to nie nasza sąsiadka ale my jesteśmy wiecznie prześladowani.pzpn, komisja ligi, komentatorzy,dziennikarze..wszyscy przeciwko nam, no i wszyscy to tajni współpracownicy Legii.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując