0 22 napisał(a):

|
Może w umowie mają, że skrót może trwać minutę? Dostają 3-4 minutowy filmik z C+ i muszą ciąć.
|
Ten program jest traktowany jako zło konieczne więc obstawiam że tną na chama by się zmieścić z czasem,choć być może muszą np zmieścić się w minucie, tyle że np ekstraklasa.tv daje pełne skróty więc raczej i publiczna może to robić.
Teraz to i tak jest w sumie wypas.Kiedyś jak się c+ nie miało to była lipa, teraz wszystko można sobie na necie oglądnąć
ps i zdanie do tych wiecznie narzekających.
Na prawdę nie nudzi Was notoryczne utyskiwanie na wszystko?.Jak tak czytam niektórych to prawie jestem w stanie uwierzyć że to nie nasza sąsiadka ale my jesteśmy wiecznie prześladowani.pzpn, komisja ligi, komentatorzy,dziennikarze..wszyscy przeciwko nam

, no i wszyscy to tajni współpracownicy Legii.