Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8094
Stary 14.11.2010, 17:58
wwf napisał(a):Wyświetl post
Cupiał nie ma wyjścia, musi mocno zainwestować bo dostał od miasta stadion za 400 000 000zł. Przecież po kursie za euro 3,8 to wychodzi ponad 100 milionów euro.

Gdyby nie rozbudowywać stadionu, a misto przekazało takie środki na klub, to przez kolejne 15 lat byśmy byli mistrzem polski i to nawet bez Cupiała.

Więc teraz Cupiał z tymi swoimi 80 milionami to nic wielkiego. Do tej pory mógł mówić że to on ma problem bo nikt go nie wspiera i narzekać.

Teraz miasto tak weszło w klub, że to Cupiał musi pokazać że było warto dać mu te 400 milionów złotych na klub.
a jak nie to co? odbiorą Nam stadion?

Nie wiem czy w kwestii Cupiał jest jakiekolwiek "musi"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując