Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6168
Stary 13.11.2010, 19:13
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Natomiast oglądałem tą sytuację z karnym chyba 15 razy i kuwa nie jestem przekonany że go nie było.
Machnowski musnął piłkę i to jest najważniejsze, karnego nie było. Sęk w tym, że ciężko było tę sytuację ocenić z punktu widzenia jakiejkolwiek powtórki, a co dopiero z murawy, zatem sędzia się wytłumaczy.
Odpowiedz cytując