rafkur napisał(a):

|
Natomiast oglądałem tą sytuację z karnym chyba 15 razy i kuwa nie jestem przekonany że go nie było.
|
Machnowski musnął piłkę i to jest najważniejsze, karnego nie było. Sęk w tym, że ciężko było tę sytuację ocenić z punktu widzenia jakiejkolwiek powtórki, a co dopiero z murawy, zatem sędzia się wytłumaczy.