Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6167
Stary 13.11.2010, 19:09
No ja sobie dzisiaj oglądałem wczorajszy mecz (nagrywałem - coby obiektywnie dyskutować w poniedziałek - wiadomo na stadionie nie widać wszystkiego )))) i też coś o golu było mówione przez komentatorów. Poza tym za faul na Kirmie co najmniej żółta, to fakt. Natomiast oglądałem tą sytuację z karnym chyba 15 razy i kuwa nie jestem przekonany że go nie było. Opinie z C+ z założenia mnie nie przekonują. Nie wiem, może i nie było ale ja go chyba widziałem ))) Niby bramkarz lekko musnął piłkę ale co z tego jak ta piłka została w zasięgu Kirma - teoretycznie mógł nawet strzelać na bramkę, nie mówiąc o podaniu.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.11.2010 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując