Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16383
Stary 13.11.2010, 18:04
Kaan napisał(a):Wyświetl post
W sprawie sektora gości.
Z odpowiedzi na inerpelacje wynikało dla mnie, że sektor gości będzie usytułowany na G5 (obok okrąglaka). Po dyskusji ze znajomym, juz nie jestem tego tak pewien, bo jakoby nie moze być sektora gości tam gdzie wychodzą zawodnicy... hmmm... Wiadomo w ogóle gdzie ma być?
No ale jak już kiedyś wykończą trybuną zachodnią to tam będą się znajdowały szatnie, a z drugiej strony nie wiem co ma jedno z drugim ;]

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując