pcpc napisał(a):

|
z tak słabej Wisły kadrowo i rozbitej drużyny psychicznie na poczatku hcecie czegos wiecej on juz i tak zrobi dobra druzyne na nasza lige dajcie mu czas
|
Nasza ekstraklasa to nie premier league czy bundesliga i tu nikt nie dostaje czasu na pracę z drużyną. U nas efekty mają być widoczne od pierwszego spotkania. Tutaj najlepsi pracują po maksymalnie 2-3 sezony i do tego niestety jesteśmy przyzwyczajeni.