Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3131
Stary 13.11.2010, 11:12
pcpc napisał(a):Wyświetl post
z tak słabej Wisły kadrowo i rozbitej drużyny psychicznie na poczatku hcecie czegos wiecej on juz i tak zrobi dobra druzyne na nasza lige dajcie mu czas
Nasza ekstraklasa to nie premier league czy bundesliga i tu nikt nie dostaje czasu na pracę z drużyną. U nas efekty mają być widoczne od pierwszego spotkania. Tutaj najlepsi pracują po maksymalnie 2-3 sezony i do tego niestety jesteśmy przyzwyczajeni.
Odpowiedz cytując