Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8078
Stary 13.11.2010, 10:54
Przedłużyć kontrakt z Pawełkiem
Kupić środkowego obrońcę dużo lepszego od Bunozy, tam aby Bośniak był rezerwowym (w kupno 2 środkowych obrońców nie wierzę, choć uważam, że Chavez, Pan X, Pan Y i Bunoza na kilka lat daliby nam spokój w tyłach - Cleber wiadomo :(, a Kowalski nie prezentuje odpowiedniego poziomu)
Kupić lewego obrońcę - tak aby Paljić poczuł rywalizację, wg mnie ma potencjał do gry na tej pozycji, nie zapominajmy, że gra tu z konieczności;
W kadrze posiadamy Branco i Cikosa, więc nie sądzę by klub szukał prawego defensora
Kupić skrzydłowego, sprzedać/rozwiązać kontrakt z Łobodzińskim; dać Jirsakowi szansę w tych kolejnych meczach, gdyby nie świetny mecz z Legią, zrobiłbym z nim to samo co z Łobo
Kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia, który nie doś, że będzie naciskał na Brozka, to może nawet stworzy z nim "zabójczą" parę snajperów, taka, której nie mieliśmy od czasów Kuźby i Żurawia, czy Żurawia i Franka
Odpowiedz cytując