Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#790
Stary 13.11.2010, 08:43
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post


Mam nadzieje, że nie będziecie już dyskutować z tym oto osobnikiem

No no...czyżby to ten sam sympatyczny kolega, który udziela się na naszym forum?
A nie zapowiadał się na takiego Judasza....


Wracając do meczu...no co tu pisać...zajebiście...tak zajebiście, że ostatnio chyba na Beitarze tak mnie radość rozpierała. Zaskoczenie totalne, oczywiście na plus
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując