Pablo84 napisał(a):


Mam nadzieje, że nie będziecie już dyskutować z tym oto osobnikiem
|
No no...czyżby to ten sam sympatyczny kolega, który udziela się na naszym forum

?
A nie zapowiadał się na takiego Judasza....


Wracając do meczu...no co tu pisać...zajebiście...tak zajebiście, że ostatnio chyba na Beitarze tak mnie radość rozpierała. Zaskoczenie totalne, oczywiście na plus
