Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 13.11.2010, 01:01
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post

Zaglebie wtedy bylo beznadziejne (nawet z Piastem dostali cztery w plecy), a z Barca wiemy jak bylo.

Wyszli na luzie, mecz byl o nic.
jakie Zagłębie by nie było zagralismy fenomenalny mecz wtedy, bardzo wysoki pressing, agresywnie w odbiorze dokładnie i z finezją w ofensywie, gdzie dużo zagrań z 'pierwszej'
Odpowiedz cytując