Filippo123321 napisał(a):

Zaglebie wtedy bylo beznadziejne (nawet z Piastem dostali cztery w plecy), a z Barca wiemy jak bylo.
Wyszli na luzie, mecz byl o nic.
|
jakie Zagłębie by nie było zagralismy fenomenalny mecz wtedy, bardzo wysoki pressing, agresywnie w odbiorze
dokładnie i z finezją w ofensywie, gdzie dużo zagrań z 'pierwszej'