wislak68 napisał(a):

|
Czy ktoś z was zetknął się z urazem polegającym na zerwaniu przyczepu dalszego tricepsa? Interesowałoby mnie to ile trwa rehabilitacja i czy można odzyskać 100% wytrzymałości tricepsu sprzed urazu? Innymi słowy: czy można będzie jeszcze ćwiczyć na maksa czy zostaje tylko rekreacja?
|
Nie znam się do końca, ale tkanka miękka się nad wyraz dobrze regeneruje, poza tym triceps ma 3 przyczepy

więc jeśli dobrze to lekarze zeszyją to jest szansa na powrót. Chyba że tylko naderwany, wtedy po odpowiednim czasie i rehabilitacji powinno być 100%.
Pozdrawiam.
P.S. Ktoś może polecić jakieś środki przyspieszające spalanie tłuszczu?