Wyświetl pojedynczy post
K-TSW
Junior Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Zawiercie ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19147
Stary 11.11.2010, 15:59
@nero
Impreza powinna być w Mok-u ok. 21 (płatnie i ogólnie nudne chyba, że teraz kogoś przyprowadzą ciekawego) następnie koło 22 zaczyna się tak do 2 – 3 impreza koło mok-u (w plenerze więc darmowa) dokładniej jakiś zespół na scena itp. ;] o 24 niezłe fajerwerki na stadionie i przejście pod urząd (50m) na przemowę prezydenta.
W tym roku może być różnie przez te wybory, na razie możesz obserwować te stronki:

http://zawiercie.eu/
http://www.mok.pl/kategorie/galeria

Tu jeszcze Ci znalazłem:
Plan z zeszłego roku -
http://www.kultura.zawiercie.eu/aktualnosci/1232
i zdjęcia z Moku i kilka stadionowych i plenerowych
http://www.mok.pl/kategorie/zawierci...lwestrowa_2009
Jeżeli czegoś chciałbyś się jeszcze dowiedzieć, zapytać pisz na pw ^^
Miło by było zobaczyć kogoś kochającego Wisłę jako, ze o Zawierciu kibicowskim nie wspominam bo nie ma o czym ;]
Odpowiedz cytując