Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5920
Stary 10.11.2010, 19:46
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To że my gramy bardzo słabo to raz ale specjalnie ten mecz zacząłem oglądać i jak dla mnie to Amika gra całkiem inaczej, gdyby nam nam tyle luzu zostawili to wynik pewnie byłby podobny

Otóż to... mam takie same spostrzeżenia. I nie ma co zwalać na to, że z nami super szybko wyrównali, bo w tamtym meczu gonili jakby mieli silniczki w du***ach i chcieli naszych zagryźć na murawie. A tutaj (i z Ruchem i z kilkoma innymi drużynami) - pełen luzik i spokój.

Tak czy inaczej z Polonią będzie ciężko w Wawie...

pzdrw
Odpowiedz cytując