Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8265
Stary 10.11.2010, 09:40
lazy napisał(a):Wyświetl post
Widać że Małecki ma sporą grupę adwokatów i spowiedników rozgrzeszających go "bo przeprosił".
Prawda jest taka że zachował się jak pacan. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz niestety.

Kultury nie można nauczyć. Szkoda bo jednak zawodników Wisły pewne reguły obowiązują w ramach zasady "godnego reprezentowania klubu". Jeżeli ktoś z was uważa to za godne to ja się cieszę że znamy się tylko z forum.

Sobol kiedyś zrezygnował z rozmów z prasą. Da się?
Nie porównuj tych dwóch sytuacji bo są zupełnie odmienne. Sobol to ukształtowany piłkarz, który założył już rodzine i któremu rozgłos nie jest potrzebny. Taki typ. Za to szacunek.

Patryk to młody piłkarz na dorobku dla którego ignorowanie prasy znaczy medialny niebyt. A co to znaczy w życiu prywatnym chyba nie musze pisać.
Odpowiedz cytując