kreseq napisał(a):

Czy wiecie moze czy procz osobnej imprezy falangistow w Krakowie 11.XI beda jakies konkretne marsze ?
Nie chodzi mi tutaj oczywiscie o zadne teczowe dyrdymaly.
PS: U nas bedzie chyba goraco bo lewacy robia blokade
|
Falangiści nie znaleźli sobie innych maoistycznych współtowarzyszy i jadą na NOP-owską do Wrocławia... ;-)
Większość patriotów/narodowców wybierze pewnie tak jak my kawałek swojego miejsca w oficjalnym pochodzie.