Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19094
Stary 09.11.2010, 17:52
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Czy wiecie moze czy procz osobnej imprezy falangistow w Krakowie 11.XI beda jakies konkretne marsze ?
Nie chodzi mi tutaj oczywiscie o zadne teczowe dyrdymaly.

PS: U nas bedzie chyba goraco bo lewacy robia blokade
Falangiści nie znaleźli sobie innych maoistycznych współtowarzyszy i jadą na NOP-owską do Wrocławia... ;-)

Większość patriotów/narodowców wybierze pewnie tak jak my kawałek swojego miejsca w oficjalnym pochodzie.
Odpowiedz cytując