Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5625
Stary 06.11.2010, 19:16
Mimo porażki Jagę wciąż uważam za jednego z faworytów do MP, bo naprawdę w pierwszej połowie pokazali że grać to oni potrafią. Bramka do szatni Vrdoljaka ich trochę przybiła, ale nawet w drugiej połowie mieli szanse na doprowadzenie do remisu. Niezły mecz, na boisku i na trybunach

Oby Rado tak pykał do końca rundy, a może ze 2 mln euro nam wpadną. Wszakże jest jeszcze młody, tylko kończy mu się kontrakt.

Ciekawy jestem co sądzicie o tym nieuznanym golu w 1 poł? Z trybun wyglądało na faul Frankowskiego, a nigdzie nie ma jeszcze powtórki.
Odpowiedz cytując