Mimo porażki Jagę wciąż uważam za jednego z faworytów do MP, bo naprawdę w pierwszej połowie pokazali że grać to oni potrafią. Bramka do szatni Vrdoljaka ich trochę przybiła, ale nawet w drugiej połowie mieli szanse na doprowadzenie do remisu. Niezły mecz, na boisku i na trybunach
Oby Rado tak pykał do końca rundy, a może ze 2 mln euro nam wpadną. Wszakże jest jeszcze młody, tylko kończy mu się kontrakt.
Ciekawy jestem co sądzicie o tym nieuznanym golu w 1 poł? Z trybun wyglądało na faul Frankowskiego, a nigdzie nie ma jeszcze powtórki.