Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3969
Stary 06.11.2010, 18:21
Ja się mistrzu nie napinam, tylko stwierdzam z uśmiechem na twarzy niepodważalny fakt
Karnetu nie mam, kupuję pojedyncze bilety a i tak wychodzę na tym zajebiście.
Odpowiedz cytując