Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2784
Stary 06.11.2010, 11:00
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
ludzie co wy bredzicie!!! jak wy chcecie osiągnąć sukces jak wy już zwalniacie trenera;/;/
JAkby grala dryzyna tak jak teraz juz 2 czy 3 sezon to bym zrozumiał ale po 9 meczach ;/
Nie mamy piłkarzy na poziomie!! Czy wy tego nie widzicie Poza tym jakby nie było po ściągnięciu Pawła strzeliliśmy bramkę, a 2 opcja jak ktoś wcześniej stwierdził Paweł schodząc nie był zadowolony nie był zły był ZMĘCZONY.. widać po nim że źle się czuje grając sam z przodu.. jemu przydałby się w ataku ktoś pokroju Franka..
Dajcie przepracować Maskantowi okres przygotowawczy i dopiero oceniać go.. a jeśli zajmiemy kiepskie miejsce w lidze to może do pana prezesa dotrze że ładowanie kasy menedżerom którzy sprowadzają nam szrot się nie opłaca.. jest Stan Vackl czy jak mu tam liczę na niego..

przestańcie zwalniać robotników zanim zaczęli budowę domu bo wam szalunki się nie podobają...
Zgadzam się w 100 % ale niektórych gości nie przekonasz. Oni uwielbiają narzekać , wylewać swoje żale na forum , to jest ich hobby, dla nich dzień bez krytyki na forum to dzień stracony . Swego czasu nie pasował im Skorża , później Kasperczak, teraz Maskant - im żaden trener nigdy nie będzie pasował . Dlaczego swego czasu Kasperczak odnosił sukcesy z Wisłą? Bo miał świetnych jak na nasze warunki piłkarzy , komfort pracy i zgraną drużynę która pracowała w takim składzie przez długi czas. Uważacie że zmiana trenera coś zmieni? Myślicie że Maskant każe piłkarzom stać w miejscu ? Grać długą piłką ? Wszyscy wiemy że Wisła nie gra tego co powinna i trener też doskonale o tym wie i robi wszystko żeby to poprawić. Potrzebujemy lepszych piłkarzy na niektórych pozycjach ! Którzy będą grać zespołowo a nie jak Patryk "sam wygram mecz" Małecki. Cupiał musi podjąć decyzję czy zainwestuje w najbliższych okienkach w tą drużyną bo skoro chce grać w LM jest to ku... konieczne! I nie może być tak że w jednym okienku kupi załóżmy 3 piłkarzy a w kolejnych okienkach będzie zaciskał pasa i powoli wyprzedawał drużynę . Musi regularnie wzmacniać drużynę w każdym okienku , oczywiście jeśli pojawi się świetna oferta dla którego z naszych piłkarzy to można z niej skorzystać ale tylko pod warunkiem że ściągnie się kogoś dobrego ,utalentowanego na jego miejsce! Wracając do Maskanta -dajmy mu przepracować okres przygotowawczy do rundy wiosennej i wtedy zobaczymy jaki z niego trener . Miejmy nadzieję że dostanie wzmocnienia jakie będzie chciał , dobrze drużynę przygotuje drużynę kondycyjnie a ta się zgra w sparingach .

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Myślenie życzeniowe.
W Wiśle grają frajerzy. Gra Bunoza, gra Cikos, gra Pajlić, gra Chavez, gra Rios, gra Kirm, (nie) gra Jirsak.
W Wiśle grają gracze wypaleni. Gra Sobolewski, gra Żurawski, gra Boukhari, gra Garguła, grał Cleber.
Poza tym mamy Małeckiego i Brożka, którzy mogą być przydatni w dobrej drużynie, ale sami tego wózka nie pociągną.

Przestałeś wierzyć, że zimowy obóz przygotowawczy coś zmieni?
Jeżeli rozumiesz przez to, że Sobol nie odmłodnieje a ogóry nie nauczą się grać w piłkę, to masz rację. Bez wymiany większości ogniw nic się na lepsze nie zmieni.

Ale najlepiej żyć w świecie fantazji, w którym Wisła ma super piłkarzy i tylko trener ( który to już? ) sypie tej machinie piach w tryby. Otóż nie - Wisła to obecnie zespół piłkarskich emerytów i frajerów.

O co w ogóle to halo? Mamy skład na środek tabeli - jesteśmy w środku tabeli. Wszystko w jak najlepszym porządku. Pisałem o tym wcześniej, żadna filozofia. Nie ma Wielkiej Wisły, jest tylko udana wyprzedaż Basałaja.



Nie brak im ambicji. Są po prostu słabi piłkarsko. Bardzo, bardzo słabi.
Ty oczekujesz, że ktoś z tych miernot zrobi nie tylko drużynę ( bo IMHO drużyną już są ), ale drużynę grającą ładną piłkę i walczącą o mistrzostwo. Innymi słowy - jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Słabi piłkarze - grają słabo. O ile się orientuję, koszulka Wisły nie ma jakichś magicznych właściwości i jej założenie nie daje żadnych bonusów. Cikos w meczówce z Biała Gwiazdą nie dostanie +5 do ustawiania się i + 10 do myślenia, a Bunoza: +8 do wszystkiego poza wzrostem. Będą nadal tymi samymi słabymi piłkarzami, jedyna różnica - będą w....iać kogoś innego ( w tym akurat wypadku - mnie ).

Ale nie przejmuj się - będzie spoko. zbymak, koyoot i maci0s ukoją Twoje nerwy.
Wyjątkowo się z Tobą zgadzam . Z tą różnica że po ostatnich występach z frajerów wykreśliłbym Chaveza i Kirma . Co do Małeckiego - on stara się ten wózek ciągnąć ale sam nie pociągnie i On to musi zrozumieć i czasami podać do kolegi a nie wszystko sam przez co ma same straty .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 06.11.2010 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując