Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 05.11.2010, 23:16
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Wypowiedz Maaskanta na temat atmosfery na stadionie - żałosna.
Myslisz ze Maaskant wie co to znaczy "Wisla to stara" itd ?
Jedz chociazby na Slowacje to tez nie zwrocisz uwagi co spiewaja, bedziesz slyszal tylko i wylacznie ze spiewaja. Wiec antyMaaskancie nie trafiles
Odpowiedz cytując