Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2722
Stary 05.11.2010, 22:35
Filippo napisał(a):Wyświetl post
Dla Wisły to już jest praktycznie po sezonie...zostanie walka o puchar polski i środek tabeli.
w polskiej lidze strata 10 punktów do lidera jest do odrobienia i w samej rundzie wiosennej wiec nie spisuj sezonu na takie straty... bo liga jest wyrównana.. wzmocnić obronę, atak i coś z tym środkiem zrobić... dobrze ich wg. maaskanta przygotowac zeby to miało ręce i nogi i wygrać wszystko co sie da wiosną...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując