Filippo napisał(a):

|
Dla Wisły to już jest praktycznie po sezonie...zostanie walka o puchar polski i środek tabeli.
|
w polskiej lidze strata 10 punktów do lidera jest do odrobienia i w samej rundzie wiosennej wiec nie spisuj sezonu na takie straty... bo liga jest wyrównana.. wzmocnić obronę, atak i coś z tym środkiem zrobić... dobrze ich wg. maaskanta przygotowac zeby to miało ręce i nogi i wygrać wszystko co sie da wiosną...