yoda79 napisał(a):

|
JMaaskant niech zajmuje się tym co umie (chyba) czyli trenowaniem a nie pijarowymi gadkami.
|
Jasne. Byli już tacy od haseł "pisarze do pióra, studenci do nauki, syjoniści do Syjonu"
Sam się człowieku zaknebluj. Tu jest wolny (jeszcze) kraj