Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 05.11.2010, 15:27
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
JMaaskant niech zajmuje się tym co umie (chyba) czyli trenowaniem a nie pijarowymi gadkami.
Jasne. Byli już tacy od haseł "pisarze do pióra, studenci do nauki, syjoniści do Syjonu"

Sam się człowieku zaknebluj. Tu jest wolny (jeszcze) kraj
Odpowiedz cytując