Tasio1906 napisał(a):

|
Zaraz będzię, że jestem kibicem Lecha. Ale większość wpisów i ten który cytuje jest spowodowana naszą zazdrością. O wyniki, o piłkarzy którzy się nie patyczkują tylko za.ierdalają po boisku, o stadion który jest oddany przed naszym stadionem. Nie chce ale musze to powiedzieć, niech Wiślaccy grajkowie biorą przykład z piłkarzy Lecha, którzy dosłownie orali na boisku.
|
Sposobu zdobycia przez nich mistrzostwa też mozna im pozazdroscić... Fakt faktem ale uwierz mi, że nasi pilkarze grając z takimi przeciwnikami tak samo by orali jak ci z Amiki... a potem przyjedzie Zagłębie, Ruch Górnik i 14 miejsce... faktycznie pozazdrościć ambicji...