Wyświetl pojedynczy post
satori
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6383
Stary 05.11.2010, 00:03
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Zaraz ktoś Ci zarzuci, że nie jesteś kibicem Wisły, ewentualnie, że jesteś za fuzją z Cracovią
No tak bo przecież będąc kibicem Wisly nie moge ogladac meczy innych zespolow ani wypowiadac sie na ich temat. Akurat to bylo moje obiektywne zdanie.
Odpowiedz cytując