Rustin napisał(a):

Zaraz ktoś Ci zarzuci, że nie jesteś kibicem Wisły, ewentualnie, że jesteś za fuzją z Cracovią
|
No tak bo przecież będąc kibicem Wisly nie moge ogladac meczy innych zespolow ani wypowiadac sie na ich temat. Akurat to bylo moje obiektywne zdanie.