ToTylkoJa napisał(a):

|
Wisła wygrywając z Realem Saragossa, Parmą czy Schalke też miała farta?
|
+1
Przypominam mecz z Lazio, gdzie dostaliśmy dwa karne, z czego jeden niezasłużenie. Cóż krótka pamięć kibicowska, najlepiej zrównać Lecha z gównem, a po prostu po takich wynikach każdemu klubowi należy się szacunek (za wyjątkiem Cracovii

).