Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6302
Stary 04.11.2010, 21:07
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Wisła wygrywając z Realem Saragossa, Parmą czy Schalke też miała farta?
+1
Przypominam mecz z Lazio, gdzie dostaliśmy dwa karne, z czego jeden niezasłużenie. Cóż krótka pamięć kibicowska, najlepiej zrównać Lecha z gównem, a po prostu po takich wynikach każdemu klubowi należy się szacunek (za wyjątkiem Cracovii ).
Odpowiedz cytując