Temat: Wisła Pany !
Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 03.11.2010, 23:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już dwie drużyny przełamały się w meczu z nami:
Śląsk
Amica

czemu nie Cracovia?
Wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że straciliśmy już kilka bramek z niczego. Niestety, nasza obrona popełnia proste błędy. Nie podciągałbym Kuchenek pod wspólny mianownik z Cracovią i Śląskiem. To zupełnie inny klub i inna sytuacja. Jeśli jednak Cracovia postanowi murować, jak Śląsk, możemy okazać się bezradni, bo wypracowywanie sytuacji bramkowych idzie nam, jak krew z nosa.
Odpowiedz cytując