FraMat napisał(a):

Już dwie drużyny przełamały się w meczu z nami:
Śląsk
Amica
czemu nie Cracovia?
|
Wszystko jest możliwe. Tym bardziej, że straciliśmy już kilka bramek z niczego. Niestety, nasza obrona popełnia proste błędy. Nie podciągałbym Kuchenek pod wspólny mianownik z Cracovią i Śląskiem. To zupełnie inny klub i inna sytuacja. Jeśli jednak Cracovia postanowi murować, jak Śląsk, możemy okazać się bezradni, bo wypracowywanie sytuacji bramkowych idzie nam, jak krew z nosa.