dj_ibutti napisał(a):

|
Paradoksalnie, to że unieważnili ten przetarg, to lepiej dla nas. W przeciwnym przypadku dostalibyśmy jakieś tandetne ekraniki, które sobie Obtułowicz zamarzył i zrobił pod nie konstrukcje...
|
A teraz to niby co dostaniemy,jak nie tandetne ekraniki od Obtułowicza? Zmienił się projektant?

. jasno podali że tylko nie będzie wymogu co do systemu sterowania - reszta -na dzisiaj- zostaje bez zmian