Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16266
Stary 03.11.2010, 10:40
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie, to że unieważnili ten przetarg, to lepiej dla nas. W przeciwnym przypadku dostalibyśmy jakieś tandetne ekraniki, które sobie Obtułowicz zamarzył i zrobił pod nie konstrukcje...
A teraz to niby co dostaniemy,jak nie tandetne ekraniki od Obtułowicza? Zmienił się projektant? . jasno podali że tylko nie będzie wymogu co do systemu sterowania - reszta -na dzisiaj- zostaje bez zmian
Odpowiedz cytując