pcpc napisał(a):

Moze w konicu czas zasatnowić sie nad Cywka z Derby czy bartoszem Białkowskim,
Co do obrony zastanawiam sie nad kim i nikogo nie widze moze jednak powrót Kokoszki i danie mu szansy
|
Kokoszkę? Ale przecież on chciał grać i dlatego wypiął się na Wisłę ,zabrakło mu jaj żeby powalczyć wolał płakać że nie gra i skorzystał z prawa Webstera . Teraz to niech od Wisły trzyma się z daleka. Co do obrońców to do pierwszej 11 musimy szukać obcokrajowców a jako rezerwowi mogą być : Wołąkiewicz , Banaś , Sznaucner . Może popytałby o Augustyna w zależności od stanu jego zdrowia i czy już doszedł do zdrowia po zerwaniu wiązadeł .
Titto napisał(a):

Otóż to. Też jestem za ściąganiem utalentowanych Polskich zawodników z zagranicy. Tylko pytanie czy będą chcieli do tej naszej słabiutkiej ligi wrócić. Większe szanse na rozwinięcie się mają zagranicą.
|
Tylko pytanie ile takie Derby chciałoby za Cywkę który jest tam podstawowym piłkarzem i dopiero co przyszedł do tego klubu?