Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7949
Stary 02.11.2010, 15:12
pcpc napisał(a):Wyświetl post
Moze w konicu czas zasatnowić sie nad Cywka z Derby czy bartoszem Białkowskim,
Co do obrony zastanawiam sie nad kim i nikogo nie widze moze jednak powrót Kokoszki i danie mu szansy
Kokoszkę? Ale przecież on chciał grać i dlatego wypiął się na Wisłę ,zabrakło mu jaj żeby powalczyć wolał płakać że nie gra i skorzystał z prawa Webstera . Teraz to niech od Wisły trzyma się z daleka. Co do obrońców to do pierwszej 11 musimy szukać obcokrajowców a jako rezerwowi mogą być : Wołąkiewicz , Banaś , Sznaucner . Może popytałby o Augustyna w zależności od stanu jego zdrowia i czy już doszedł do zdrowia po zerwaniu wiązadeł .

Titto napisał(a):Wyświetl post

Otóż to. Też jestem za ściąganiem utalentowanych Polskich zawodników z zagranicy. Tylko pytanie czy będą chcieli do tej naszej słabiutkiej ligi wrócić. Większe szanse na rozwinięcie się mają zagranicą.
Tylko pytanie ile takie Derby chciałoby za Cywkę który jest tam podstawowym piłkarzem i dopiero co przyszedł do tego klubu?
Ostatnio edytowane przez fanfan : 02.11.2010 o godz. 15:14.
Odpowiedz cytując