Markus ma rację. Cupiał ma to wszystko gdzieś. Wyciąga tylko kasę i w przerwie zimowej pójda następni, na których tylko będą chętni. Przyjdą darmowe spady z Holandii i będzie coraz gorzej. Dla mnie obecna Wisła to jest horror. Co to za klub ,w którym nie gra ani jeden wychowanek? Wisła to był klub , w której trzon stanowili krakowscy gracze, którym zależało na grze, którzy się z nim identyfikowali , dla których Biała Gwiazda coś znaczyła. Wcale nie dałabym głowy za to , czy wszyscy obecni gracze wiedzą jak nazywa sie klub w którym grają

A że można wychować własnych piłkarzy , świadczy przykład np. MU, gdzie w szerokiej 35 osobowej kadrze jest 14 wychowanków , z których 9 stale gra w pierwszym składzie.
W Wiśle na parę lat trzeba dać sobie spokój z wielkimi ambicjami , zacząć wszystko od początku i bez Cupiała.