FooFighter napisał(a):

. Nie oceniam na razie jego fachu tylko to co z sobą reprezentuje i co mówi. To nie jego wina, że ma kadrę ogórków kiszonych tylko działaczy. Niech mi tylko nie ściemnia, że wszystko jest dobrze, bo kłamstwa i cynizmu kibic nie lubi, ooooj baaardzo nie lubi.
.
|
Są różne szkoły.Petrescu miał czas, zobaczył co ma i od razu stwierdził że zdobycie mistrza będzie cudem a tak na marginiesie, gdyby nie runda życia Legii(pod przewodnictwem pana co wcześniej całe rundy ustawiał), to by je zdobył.
Maaskant zaklął rzeczywistość, pewnie to miało sens, żeby wycisnąć jak najwięcej.Dziś można powiedzieć że to się nie powiodło i pewnie przyjdzie mu za to zapłacić.
Z drugiej strony mówienie prosto z mostu u nas się nie sprawdza.Ktoś kto by pojechał po bandzie, od razu byłby na cenzurowanym