Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 01.11.2010, 01:07
Żeby była jasność: nie wyrażam się źle o Maaskancie jako trenerze. Nie oceniam na razie jego fachu tylko to co z sobą reprezentuje i co mówi. To nie jego wina, że ma kadrę ogórków kiszonych tylko działaczy. Niech mi tylko nie ściemnia, że wszystko jest dobrze, bo kłamstwa i cynizmu kibic nie lubi, ooooj baaardzo nie lubi.

P.S. I nie lubi jeszcze kebabów. Nie trawi, nie je, nie przełyka! Precz z tym świnstwem! Proszę kibicowi który płaci za danie jakim jest mecz nie wciskać tureckich kebabów, już lepsze (o ironio! ) nasze pierogi leniwe..
Odpowiedz cytując