radek2323 napisał(a):

|
Wszystko sie zgadza to co napisales ok ale TERAZ mamy sytuacje jaka mamy i ciagle nie rozumiem niektórych decyzji i wypowiedzi naszego trenera .
|
Trener nie może ogłaszać wszem i wobec swoich przemyśleń. Wystarczy, że znają je dyrektor sportowy i prezes. Dopóki nie bedziemy wiedzieli co Maaskant naprawdę sądzi na dany temat możemy tylko gdybać, dziwić sie, mieć wątpliwości...
Najbardziej kontrowersyjną decyzją Maaskanta obecnie jest stawianie na Boukhariego. Jestem w stanie to zrozumieć. Problem polega nan tym, że Marokańczyk nie jest w formie i w Wiśle nie ma piłkarza o takich cechach, jakich potrzebuje Maaskant. Gdyby ktoś olśniewający siedział jego kosztem na ławie, miałbym pretensje. W sytuacji, gdy alternatywą jest Jirsak albo Rios, nie mam. Mówi się o tym, że na pozycji Boukhariego mógłby zagrać Mały, ale mam dwie wątpliwości. Po pierwsze, Mały również nie dysponuje odpowiednimi atutami, a po drugie, kto wtedy zagra na skrzydle. Bo chyba nie Łobo czy Piotrek Brożek.